RODZINNA ROZRYWKA – STWÓRZMY RAZEM MĄDRZEJSZY I MILSZY ŚWIAT

Rozpocznij 7-dniowy okres próbny

KOLEKCJE

Nagrodzone serie dokumentalne, ujmujące dramaty i wzruszające opowieści w różnych kategoriach tematycznych

PROGRAMY ORYGINALNE DA VINCI

ULUBIONE PROGRAMY RODZINY

ŚWIAT ZWIERZAKÓW DOMOWYCH

INSPIRUJĄCE HISTORIE

NAGRODZONE FILMY DOKUMENTALNE

POKOCHAJ NASZĄ PLANETĘ

W NIEZNANE

ŻYCIOWE UMIEJĘTNOŚCI

NAUKA, INŻYNIERIA, TECHNIKA

TWÓRZ I EKSPERYMENTUJ

DA VINCI KIDS

Nagrodzone programy oryginalne i treści dostępne tylko u nas

Rodzinne oglądanie

Setki interaktywnych lekcji

Anuluj swój plan w dowolnym momencie

Obejrzyj podgląd kanału

TRANSMISJA 24/7

Oglądaj inspirujące programy, serie dokumentalne, ujmujące dramaty i wzruszające opowieści dla całej rodziny. Prezentując zarówno niesamowite eksperymenty, jak i programy rodzinne poświęcone umiejętnościom życiowym i kulturze, Da Vinci dostarcza widzom niezrównanych wrażeń, aby stworzyć mądrzejszy i milszy świat.

Więcej sposobów oglądania

INTERAKTYWNA NAUKA

Sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionych programów, odpowiadając na pytania quizu i zdobywając odznaki!

WYBIERZ PLAN

Nieograniczony dostęp na dowolnym urządzeniu. W każdej chwili możesz zrezygnować.

MIESIĘCZNY PLAN

/miesiąc

Rozliczenie miesięczne

  • Oglądaj na telefonie, tablecie, komputerze i telewizorze
  • Maksymalnie 5 profilów
  • Bez reklam i zakupów w aplikacji

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czym jest Da Vinci?

Da Vinci prezentuje rodzinną rozrywkę, aby stworzyć mądrzejszy i milszy świat, oferując szeroki wybór nagrodzonych programów telewizyjnych na platformach streamingowych, a także w aplikacji dostępnej na tysiącach urządzeń korzystających z Internetu.

Możesz oglądać tyle, ile chcesz, i gdziekolwiek masz na to ochotę. Zawsze jest coś nowego do odkrycia. Co tydzień dodawane są nowe programy telewizyjne!

Nasze programy telewizyjne są wspierane w aplikacjach edukacyjnych obejmujących interaktywną zawartość:

  • Ponad 200 interaktywnych lekcji przypisanych do określonych efektów nauki
  • Quizy i wyzwania umożliwiające sprawdzenie wiedzy, zapamiętanie informacji i ugruntowanie wiedzy
  • Nagrody i osiągnięcia, dzięki którym miłośnicy wiedzy wrócą po więcej

Ile kosztuje Da Vinci?

Oglądaj Da Vinci na smartfonie, tablecie, telewizorze z funkcją smart, laptopie lub na innym urządzeniu multimedialnym, korzystając z jednej, prostej subskrypcji rodzinnej. Możesz wykupić miesięczną subskrypcję za 19,99 PLN albo roczną za jedyne 122,99 PLN (to mniej niż 11 PLN na miesiąc). Żadnych dodatkowych kosztów, żadnych umów.

Nasz kanał telewizyjny jest również dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za darmo na wybranych rynkach, włączając Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Irlandię.

Gdzie oglądać?

Oglądaj wszędzie i o każdej porze. Zarejestruj konto Da Vinci, aby od razu móc oglądać nas w przeglądarce komputera na stronie web.davinci.tv albo na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem aplikacji Da Vinci, włączając telewizory z funkcją smart, smartfony, tablety i odtwarzacze multimedialne.

Możesz również oglądać kanał Da Vinci przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem usług naszych partnerów telewizyjnych na całym świecie, w szczególności na platformach Sling Freestream, Local Now, TCL, Rakuten TV i LG Channels.

Jak można zrezygnować?

Usługa Da Vinci jest elastyczna. Nie ma irytujących umów ani zobowiązań. Aby zrezygnować ze swojego konta online, wystarczą dwa kliknięcia. Rezygnacja nie wiąże się z żadnymi opłatami – konto można aktywować albo dezaktywować w dowolnym momencie.

Gdzie mogę oglądać Da Vinci?

Da Vinci ma rozległą bibliotekę nagrodzonych programów wzbogaconych interaktywną zawartością, quizami, aktywnościami oraz innymi elementami. Koncentrujemy się na 3 kategoriach programowych, obejmujących szereg tematów i gatunków, włączając rozrywkę opartą na faktach, programy na żywo, filmy dokumentalne, komedie, gry i dramaty.

  • NAUKA, INŻYNIERIA, TECHNIKA: Zrównoważony rozwój, ludzkie ciało, kodowanie, inżynieria, robotyka, alfabetyzm cyfrowy, nauka, matematyka, rozwiązywanie problemów i nie tylko!
  • KREATYWNOŚĆ: Twórz cudowne lampy lawowe lub serca origami, a także poznaj nieskończoną liczbę eksperymentów naukowych do wypróbowania w domu!
  • EDUKACJA SPOŁECZNO-EMOCJONALNA: Człowieczeństwo, empatia, komunikacja, sukces, elastyczność, współpraca, przywództwo, świadomość społeczna i kulturowa zgodna z wytycznymi programu OECD Learning Compass 2030

NAUCZ SIĘ ZMIENIAĆ ŚWIAT

WYZWANIE PRZYJĘTE